HAKKIMIZDA

Marmara Mühendislik ekibi olarak sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Ekonomik ve fonksiyonel uygulamaları ile çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini hedefleyen ve yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlayan doğru sistemler kurmuştur. Endüstriyel ısıtma, soğutma, klima ve havalandırma sistemleri, yangın güvenlik sistemleri, altyapı hizmetleri, otomasyon sistemleri, LPG ve doğalgaz tesisat uygulamaları ana iş alanlarını oluşturmaktadır. 14 yıllık bilgi birikimi ve sektörel deneyime sahip olan firmamız, müşterilerimiz için somut çözümler üretmek ve daima alanında en iyi olmak çabası içerisindedir. Teknoloji, bilgi, deneyim ve verimlilik kavramlarını zengin insan kaynaklarıyla güçlendirerek sürekli gelişim sağlamak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize ve çalışanlarımıza artı değerler katmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüstlük en temel değerimizdir.

MÜKEMMELİ HEDEFLERİZ

ARAŞTIRMA | PROJELENDİRME | UYGULAMA | SONUÇ

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

Menü